BAYİ
GİRİŞİ
Banner Kapak
web banner- 1
web banner-2
web banner-5
web banner-3
web banner-4
web banner-6
web banner-7

Öne Çıkan Koleksiyonlar

Degrape’nin yaşam alanlarınız için sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesi ile hayatınıza guzellik ve zerafet katın!
Bristol

Yaşam alanlarınız için hep hayaller kurarsınız. Her detayını düşünüp ona göre bir konsept oluşturmak istersiniz ama bazı çizgiler hayallerinizi zorlar. Degarpe’nin Bristol Koleksiyonu zengin çeşitliliği ve 16 renk seçeceği ile iddialı bir koleksiyon. İddalı olan bu loksiyonu farklı koleksiyonlarla nasıl kombin edeceğinizi incelemek için Koleksiyon Detaylarına bakabilirsiniz.

Louvre
Her insan gibi her kumaşta farklı ruh taşır. Kimisi gösterişli ve şık bir etki bırakırken kimisi zarif ve etkileyici bir iz bırakır. Yaşam alanlarınızda kalıcı bir iz bırakacak olan Louvre Koleksiyonunu farklı koleksiyonlarla nasıl kombin edeceğinizi incelemek için Koleksiyon Detaylarına bakabilirsiniz.
Barcelona
Bazen bir sihirli donuş bir perdenin duruşuyla gelir ve baş kçşeye oturur. Çevresindeki herşeyi ve herkesi de kendi büyülü dünyasına alır. Şıklığı ve tılsımlı duruşuyla gözlerinizi ayıramayacağınız Barcelona Koleksiyonunu farklı koleksiyonlarla nasıl kombin edeceğinizi incelemek için Koleksiyon Detaylarına bakabilirsiniz.
Trianon Pie De Poule
Bazı kumaşların dokuları doğanın muhteşem renklerinden ilham getirir ve bu muhteşem uyum yaşam alanınızdaki herşeye yansır. Başka eşyalara da sanki nefes verir. Onları daha çekiçi ve zarif kılar. En güzel kombinler de işte böyle zamanlar çıkar. Trianon Pie De Poule Koleksiyonunu farklı koleksiyonlarla nasıl kombin edeceğinizi incelemek için Koleksiyon Detaylarına bakabilirsiniz.
Pianello
Evinize doğanın her tonunu yansıtmak istiyorsanız, Pianello Koleksiyonumuzu yakından incelemelisiniz. Her dokusunda ayrı bir renk her çizgisinde ayrı bir uyum saklı olan bu koleksiyonumuz yaşam alanlarınıza nefes getirecek. Pianello Koleksiyonunu farklı koleksiyonlarla nasıl kombin edeceğinizi incelemek için Koleksiyon Detaylarına bakabilirsiniz
Luisa
Kendinizden izler bırakmak istiyorsanız bunu yapabileceğiniz en doğru yerdesiniz. İddialı ve sıradışı çizgileri ile farkını hemen belli eden özel bir koleksiyon. Özel dokusu ile sizden izler taşıyacak olan Luisa Koleksiyonunu farklı koleksiyonlarla nasıl kombin edeceğinizi incelemek için Koleksiyon Detaylarına bakabilirsiniz.
Rio Velvet
Hiçbir zaman şıklığını, zerafetini ve gösterişliliğini kaybetmeyen bir doku. Sizinle beraber yaşayan, yaşam alanınıza kendi şıklığını yansıtan ve kendini hep hissettiren özel bir koleksiyon. Rio Velvet Koleksiyonunu farklı koleksiyonlarla nasıl kombin edeceğinizi incelemek için Koleksiyon Detaylarına bakabilirsiniz.
Magic
Çoğu zaman kumaşın dokusu yaşam alanınızdaki herşeye yansır. Çizgisel zerafeti ile yaşam alanlarınızı alır ve hayallerinizdeki boyuta taşır. Her çizgisinde ayrı bir zarefet, şıklık ve sadeliği yansıtan çok özel bir koleksiyon. Magic Koleksiyonunu farklı koleksiyonlarla nasıl kombin edeceğinizi incelemek için Koleksiyon Detaylarına bakabilirsiniz.

Degrape Lifestyle

Size Ulaşalım

Aklınıza takılan her konuda bizlere mesajınızı iletin,
biz size ulaşalım...
designed by MaviPiksel
x
}