BAYİ
GİRİŞİ
Degrape hakkında...

Serüvenimize başladığımız 1998 yılında bize yol gösteren hayallerimizi takip etmekten asla vazgeçmedik. Şimdi de hayalini kurduğumuz tüm başarılarımızın haklı gururunu yaşıyor ve daima sektöre yön verebilmek için hayal etmeyi sürdürüyoruz.

Hedeflerimiz büyüyor, ailemiz genişliyor, tasarımlarımız çeşitleniyor, kalite standartlarımız yükselmeye devam ediyor. Kalitemizi perçinleyen ve bizi sektör liderliğinde rakipsiz kılan dünyaca ünlü iş ortaklarımızın da etkisiyle, sizlere sunduğumuz tüm ürün alternatiflerimiz özgünlükleri ve emsalsizlikleriyle beğeni toplamaya devam ediyor.

Yaşam alanlarınıza özel dokunuşlar yapmak, sizin hayalinizi yansıtmak ve farkılığınızı vurgulamanızda size destek vermek bizi heyecanlandırıyor. Bu heyecanımızı kaliteden ödün vermeyen, birinci önceliği müşterilerimizin memnuniyeti olan ekibimizin dinamizmini sürekli eğitimlerle ve dünyaya yön veren fuarlara katılarak destekliyoruz.

Degrape; şirket politikası gereği sürekli büyümeyi, kök salmayı ve kök saldıkça etkisini arttırmayı hedefler. Türkiye genelinde perdelik kumaş, döşemelik kumaş, perdelik tül ve duvar kaplama ürünleri ile hizmet sunduğumuz 300’ü aşkın bayi ile yurt çapındaki bilinirliğimizi, ülke sınırlarının dışına da taşımayı hedefliyoruz.  

Sizlere hizmet verdiğimiz noktaları arttırmak, Degrape ailesini genişletmek ve kalitenin sınırlarını zorlamak bizim her zaman ilk hedefimiz.
Daha çok noktada sizlerin hayallerine şekil vermek dileğiyle...

Size Ulaşalım

Aklınıza takılan her konuda bizlere mesajınızı iletin,
biz size ulaşalım...
x
}