BAYİ
GİRİŞİ
Banner Kapak
web banner- 1
web banner-2
web banner-3
web banner-4
web banner-5
web banner-6
web banner-7

Öne Çıkan Koleksiyonlar

Degrape’nin yaşam alanlarınız için sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesi ile hayatınıza guzellik ve zerafet katın!
Degrape Dokunuşu İle Yıldızlaşan Projeler

Mekanlara damgasını vuran perdelik ve döşemelik kumaşlarıyla Degrape; farklı desen, renk ve dokulara sahip ürün çeşitleriyle kalite standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Modern, avangard ve klasik tarzdaki kumaşlarımızla mekanlarınıza çok katmanlı bir derinlik sunarken; dekorasyon algısını bir üst noktaya taşıyoruz.

Dünyaca Ünlü Markalar Ve Sonsuz Seçenekler

Elit zevklerini kalite ile buluşturmak isteyen müşterilerimize Casmance, Arte, Designers Guild, Omexco, Ralph Lauren, Zimmer+Rohde gibi markaların sonsuz seçeneklerini sunuyoruz. Beğenilerinizi birbirinden güzel renk, desen ve dokuya sahip ürünlerimizle harmanlayıp; sizden izler taşıyan ancak beklentilerinizi aşan projeler ortaya çıkarıyoruz. Biz Degrape olarak standartları yükseltmekle kalmayıp; standartları belirleyen taraf olmayı sürdürmek için çalışıyoruz.

Degrape Farkı Ile Marin Esintisi

Mekanlarınıza mavinin tüm tonlarını, doğanın tüm ışıltılarını ve huzurun eşsiz rahatlığını getiren Degrape; her bir detayda büyülü bir konfor yaşamanızı sağlıyor. Hem doğal, hem zarif hem de derin bir dekorasyon perspektifini sizlerle buluşturarak; hayatınızda yepyeni bir sayfa açıyoruz. Baktıkça içinizin açılacağı, geçirdiğiniz her bir anı güzelleştiren ürünlerimizle; hayatınızı renklendiriyoruz.

Gökkuşağı Renkleri Ile Canlanmış Mekanlar.

Renklerin, desenlerin ve çizgilerin birleştirildiği; mekanlara doğal bir dinamizm katan aynı zamanda doğadaki tüm renkleri en çarpıcı şekilde barındıran ürün tasarımlarımızla; yenilikçi bakış açımızı yansıtıyoruz. Degrape farkını yaşamak ve yaşatmak isteyen müşterilerimiz için doğanın dingin huzurunu hayatın canlılığı ile bir araya getiriyoruz. Deseninden rengine; tasarımından dokusuna mükemmellik hissi yaşatan ürünlerimizi gururla beğeninize sunuyoruz.

Degrape Lifestyle

Size Ulaşalım

Aklınıza takılan her konuda bizlere mesajınızı iletin,
biz size ulaşalım...
designed by MaviPiksel
x
}